Försäljning

Försäljningschef Butikschef Säljare Personligt skydd Innesäljare El & diamantverktyg

Försäljningschef

Andreas Skagerlind

Försäljningschef

0470 - 79 97 96

andreas.skagerlind@sov.se

Butikschef

Gustav Neikter

Butikschef

0470 - 79 97 23

gustav.neikter@sov.se

Säljare

Johannes Karlsson

Säljare Svets

0470 - 79 97 91

johannes.karlsson@sov.se

Peter Fransson

Säljare Bygg

0470 - 79 97 37

peter.fransson@sov.se

Jens Claëson

Säljare Industri

0470 - 79 97 18

jens.claeson@sov.se

Lars Hammarstedt

Säljare Industri

0470 - 79 97 04

lars.hammarstedt@sov.se

Oskar Schönqvist

Säljare Industri

0470 - 79 97 22

oskar.schonqvist@sov.se

Daniel Götesson

Säljare Skärande

072 - 660 28 42

daniel.gotesson@sohlbergs.se

Personligt skydd

Torbjörn Holgersson

Säljare Personligt skydd

0470 - 79 97 09

torbjorn.holgersson@sov.se

Innesäljare

Isabelle Chronvall

Innesäljare Personligt skydd

0470 - 79 97 19

isabelle.chronvall@sov.se

Elli Enarsson

Innesäljare Personligt skydd

0470 - 79 97 28

elli.enarsson@sov.se

Mattias Ivarsson

Innesäljare Industri, Bygg

0470 - 79 97 21

mattias.ivarsson@sov.se

Tomas Marthinsson

Innesäljare Industri

0470 - 79 97 41

tomas.marthinsson@sov.se

Jan-Olof Theandersson

Innesäljare Skärande

0470 - 79 97 03

jan-olof.theandersson@sov.se

Jon Sundström

Innesäljare Industri

0470 - 79 97 31

jon.sundstrom@sov.se

Lars Ehn

Innesäljare Industri

0470 - 79 97 11

lars.ehn@sov.se

El & diamantverktyg

Per Samuelsson

Säljare El- & diamantverktyg

0470 - 79 97 17

per.samuelsson@sov.se

Stäng